Aruanded

Allikas: ELIIS

Aruanded

Õpetajal on võimalik koostada aruandeid puudumistest.

3.1 Puudumised - Valides rühma nime ning perioodi kuvatakse teile puudumiste aruanne. Aruanne on võimalik alla laadida süsteemi PDF,EXCELI. Samuti on võimalik ka aruannet otse printida.

3.2 Toidukordade aruanne – Valides rühma nime ning tehes linnukese vastavasse lahtrisse „kuva toidukorrad“ kuvatakse teile puudumiste tabel koos lapse profiili märgitud toidukordadega. Toidukordi lapse kohta on võimalik muuta lapse profiilis. Punkt 1.8 lapseprofiil. Toidukorrad ja puudumised loetakse kokku päeva kaupa ja kuvatakse ka kuu kokkuvõtte.

Toidukorrad2.png

3.3 Kohatäituvus – valides rühmanime ja perioodi kuvatakse teile kõikide laste kohalkäimis % ning ka terve rühma kokkuvõte. Terve lasteaia kohatäituvus % saamiseks tuleb vastavast lahtrist valida „kõik rühmad „.

Kohalt.png

3.4 Tänased toidukorrad - kuvatakse käesoleva kuupäeva puudumised rühmade kaupa ja kokku. Antud aruannet võimalus kasutada näiteks köögis, päeva toidukoguse valmistamiseks. Võimalik ka vaadata eelmiste päevade toidukordasid.

Toidukorrad1.png

3.5 Päeviku väljavõte - Valides rühma ning perioodi, kuvatakse Teile vastava ajavahemikul täidetud päevikud koos puudumiste, toidukordade ja kirjeldustega. Aruannet on võimalik allalaadida PDF faili vormingus.

Aruanne3.png