KKK

Allikas: ELIIS
Redaktsioon seisuga 6. september 2014, kell 22:22 kasutajalt Hannes (arutelu | kaastöö)

Mis vahe on sõnumite ja teadetel?

Teated on mõeldud terve rühma või lasteaia teavitamiseks. Teadet saab kirjutada ainult kas tervele rühmale või tervele lasteaiale. Nagu teadete tahvel.

Sõnumid on personaalsed. Saada saata ühele või mitmele inimesele. Kui on soov anda teada näiteks jõulupoest siis kindlasti tehakse seda läbi teadete. Kui on vaja kellegile meelde tuletadam, et on maksmata mingisugune raha, siis seda kindlasti personaalselt ehk sõnumina.

Meile ei sobi Teie poolt pakutud nädalaplaani põhi, st. tahame seda muuta või üldse kasutada enda oma?

Nagu me oma esitlustel ka mainisime siis tulevikus saavad lasteaiad ise hakata kohandama oma plaane. Praegusel hetkel teeme meie seda Teie eest. Selleks, et plaan vastakas Teie lasteiale - palume saata sellekohane info abi@eliis.ee ja teeme vastavad muudatused.

Meie Lasteaias ei ole nädaplaan lastevanematele nähtav, kuid peaks!

Järgmises uuenduses on see sees, et nädalaplaan ei ole nähtav kõikides lasteaeades, vaid iga lasteaia juhataja hakkab saama seda määrata ise.


Meie lasteaias puuduvad ID-kaardi lugejad ja paroolid?Kuidas saame süsteemi sisse logida?

Kui juhtkond lisab õpetajad EHISEST ELIISi siis on kõigil õpetajatel juba kasutaja olemas - vastavalt tema isikukoodile ja sellel hetkel saab sisse logida ainult id-kaardiga. '''Kui on aga soov saada parool, siis palun saada nimi ja isikukood abi@eliis.ee'''


Mille poolest on ELIIS parem, kui teised turul olevad samateenust pakkuvad ettevõtted?

ELIISi näol on tegemist millegiga, mille kohta võiks öelda lasteaialt lasteaeadele. ELIIS on abivahend lasteaeda, nii õpetajale kui juhtkonnale. Samuti omavalitsusele ja lapsevanemale. Oleme jätnud näiteks vabad käed lasteaiale selles osas, kas lapsevanemale antakse juurde pääs keskkonda või mitte. ELIISI arenduse juures olid pidevalt inimesed, kes ise on igapäevaselt seotud lasteaia tööga. Võtsime arvesse lasteaeade töö iseärasusi, eestis e-teenust kasutavat rahvahulka ja programmi loomisel arvestamise, ka selle keskmise kasutajavanusega ning kokkuvõtteks lõime väga lihtsa ja mugava lahenduse. ELIIS on paindlik, oleme arvestanud lasteaeade soove ja teeme seda ka edaspidi. Meie meeskonna üheks liikmeks on juba varem lasteaeade koostööd teinud ANC Konsult, kes siis pakub lasteaeadele toitlustusprogrammi ja on seda teinud juba viimased 7 aastat.