Plaanid

Allikas: ELIIS

NÄDALA-JA KUUPLAANID

Nädalaplaan

Nädalaplaani täitmine ELIISI keskkonnas toimib järgmiselt. Valides peamenüüst „Nädalaplaan“ kuvatakse Teile käesaoleva nädala plaan. Plaani täitmiseks piisab, kui vajutate soovitud lahtri peale ning see muutub aktiivseks. Kõik lahtrid on võimalik täita ja salvestamiseks kinnitada salvestamis nupuga. Kõiki lahtreid on võimalik ka hiljem kustutada ja muuta. Nädaplaane on võimalik täita ka ette – selleks saab kasutada rühmapäevikuga sarnaselt navigeerimis funktsiooni. Nädaplaanid kuvatakse nädala kaupa ja nende vahel navigeerimine käib samuti nädalakaupa. Mitmes rühmas töötaval õpetajal on võimalik täita vastava rühma nädalaplaani valides rippmenüüst vastava rühmanime.

Plaan1.png

Kuuplaan

Kuuplaan täitmine ELIISI keskkonnas toimib järgmiselt. Valides peamenüüst „Kuuplaan“ kuvatakse Teile käesaoleva kuu plaan. Plaani täitmiseks piisab kui vajutate soovitud lahtri peale ning see muutub aktiivseks. Kõik lahtrid on võimalik täita ja salvestamiseks kinnitada salvestamis nupuga. Kõiki lahtreid on võimalik ka hiljem kustutada ja muuta. Kuuplaane on võimalik täita ka ette – selleks saab kasutada rühmapäevikuga sarnaselt navigeerimis funktsiooni. Kuuplaanid kuvatakse kuukaupa ja nende vahel navigeerimine käib samuti kuu kaupa. Mitmes rühmas töötaval õpetajal on võimalik täita vastava rühma kuuplaani valides rippmenüüst vastava rühma nime.

Plaan2.png

'''NB! Lasteaiad,kes sooviksid kasutada oma vormi või põhja - palun anda sellest teada, koos nädalaplaani vormiga aadressile abi@eliis.ee'''