Sündmused

Allikas: ELIIS

Sündmuste kalender annab ülevaate majas toimuvast.Kalendrisse on võimalik lisada rühmaüritusi, kontserte ja personali üritusi.


9.1 Sündmuste kalender

Sündmuste kalendreid on kaks, väike kalender mis on koguaeg nähtav ja suur sündmuste kalender, mis avaneb vasakult menüüst.


9.2. Sündmuste lisamine

Tuleb vajutada nuppu „Lisa sündmus“. Sisestada sündmuse pealkiri ning sündmuse algus- ja lõppkuupäev. Võimalus ka sisestada kellaaeg. Algus- või lõppkuuäeva lahtri peale vajutades kuvatakse kasutajale väike kalender millest võimalik valida sobiv kuupäev. Järgmiseks tuleb rippmenüüst valida sündmuse tüüp, mille põhjal on hiljem võimalik koostada statistikat. Igal sündmuse tüübil on oma värv, legend on nähtav kalendri all. Peale tüübi valimist lisada grupp kellele sündmus mõeldud on. Lisada saab mitu gruppi. Viimasesse lahtrisse tuleb sisestada sündmuse kirjeldus, ilma kirjelduseta ei ole võimalik sündmust lisada! Võimalus on ka lisada pilte vajutades nupule „Lisa pilte“ ja valides sobivad pildid oma arvutist. Viimaseks tuleb vajutada nuppu „Lisa sündmus“, peale vajutamist kuvatakse kasutajale kalender koos äsja lisatud sünmusega.

9.3. Sündmuse muutmine/kustutamine ja toimunust piltide lisamine

Muuta/kustutada/pilte lisada on võimalik ainult kasutaja enda poolt lisatud sündmusele. Otside kalendrist üles sündmuse, mida soovitakse muuta/kustutada või millele pilte lisada ning avades sündmuse vajutades sündmuse nimele. Kuvatakse sündmuse info ning info all nupud „Kustuta sündmus“ ja „Muuda sündmus“ mille abil võimalik sündmust muuta/kustutada või siis toimunust pilte lisada.