Sagedamini esinevad probleemid

Allikas: ELIIS
Redaktsioon seisuga 8. oktoober 2015, kell 17:47 kasutajalt Hannes (arutelu | kaastöö)

(erin) ←Vanem redaktsioon | Viimane redaktsiooni (erin) | Uuem redaktsioon→ (erin)

Probleemid millega kasutajatugi on kõige sagedamini kokkupuutunud.


"Töötades mitmes rühmas õpetajana ei avane mulle rühmanimekirja valik(samuti ka aruannete valikul)."

Vanemad versioonid Internet Explorerit IE ei toeta ELIISi süsteemi täielikult ja kogemus on näidud, et just sellised vead kipuvad olema antud browseriga. Soovitame kasutada Google Chrome, Safarit või Mozilla Firefoxi.


"Mul tekkis viga sisestades lapse, vanema või õpetaja isikukoodi, nimi läks ELIISi vale isikukoodiga."

Isikukoode saab muuta ainult ELIISi administraator - sellistel puhkudel pöörduda kohe infoga abi@eliis.ee.


"Nädalaplaan ei mahu printides ühele A4 lehele ära"

Antud probleemiga oleme tegelenud ja ilmselt tegeleme ka veel, aga süsteemi poolt on meil kõik plaanid määratud täpselt a4 suurus lehele. Ära ei kipu nad mahtuma siis, kui neid on piisavalt täidetud. Kuna ELIIS on paindlikum ja ei sea piiranguid nädalaplaani täitmise osas siis kipuvad need minema ka suureks.

Olen unustanud oma prooli

Parooli meeldetuletuseks palume pöördau kasutajatoe poole abi@eliis.ee ja kirja sisu kindlasti ära märkida enda isikukood!

Pärast arhiveerimist, on kadunud kõik meie sisestatud info!

Selline olukord võib tekkida siis, kui arhiveerite õppeaasta keskel. Ahriveerimise soovitame me paika panna maja siseselt, et millal te seda teete ja õpetajatele peaks andma teada, et näiteks meie majas on arhvieerimine 31.august ja nad teavad oma päevikud asjad korda teha selleks ajaks. Arhviivi pannakse päevikud, plaanid ja õppeaasta eesmärgid ja alustatakse uut õppeaastat. Kui kogemata arhvieerite õppeaasta keskel, siis palume anda teada sellest kasutajatoele abi@elii.see ja me taastame kõik teie info.

Sõnumite ja Sündmuste koostamisel ei kuva nimede valikut!

Täpselt sama nagu ka esimese probleemiga, siis võib see tekkida veebilehitsejast. Soovitame Google Chrome või Mozillat kasutada ELIISi puhul